XIV Targi TSW

XIV Targi Sadownictwa i Warzywnictwa, które odbyły się w Kielcach, odwiedziło tysiące ogrodników aby objerzeć 424 wystawców z 18 krajów.
Przez dwa dni, 17 i 18 stycznia 2024 roku, Wystawcy prezentowali maszyny do pracy w sadach i uprawach warzyw, urządzenia do chłodni i przechowalni, kombajny do sortowania i pakowania owoców oraz warzyw, a wśród nich był prezentowany najnowszy nasz produkt system informatyczny jHARVEST™

2024 rok kolejnych zmian - jTerminal™, jEkep™ jHarvest™, jFleet™

rok 2024 to kolejny etap rozwoju linii produktów stworznych w technologii jpalio™ od 2015 roku rozwijamy trzy kluczowe produkty: system jHIS™, system jERP™ oraz system jCAMBRIDGE™ - teraz dołaczą do nich aplikacje mobilne rozszerzając ich podstawowe funckjonalności.
od 2020 roku każdy system stworzony w naszej technolgii jest zintegroway z naszym nowym produktem jTerminal™ - istnieje też możliwośc integrowania starszych systemów jPALIO™ z interfejsem mobilnym jTERMINLA™. Po latach budowania narzędzi i półproduktów czas na tworzenie rozwiązań dla końcowych użytkowników nowych technologii. Aktualna wersja jPALIO 8.0 w ciągu roku powinna doczekąc się swojego następcy - to kolejny krok na drodze naszego rozwoju. polski produkt o funkcjonalności daleko wyprzedzającej produkty tworzone na świecie musi zdobyć zaufanie końcowego użytkownika bo to on decyduje o tym której technologii się nie boi, a która go zawiodła bo była wyłącznie droga, zachodnia i znana.